Nehéz a 9. osztály?

Figyelt kérdés

Most megyek 9.-be, gimis leszek. Mire számítsak, nagyon nehéz lesz a 8.-hoz képest? Mindig is kitűnő tanuló voltam, év végén díjat is kaptam.

Földrajzból viszont eddig olyan tanárunk volt, hogy nem tanultunk vele semmit, az elmúlt évben dolgozatot sem íratott, nem is feleltünk. A kilencedikes földrajz milyen? Mennyire kellenek hozzá az általános iskolai ismeretek?



2016. júl. 30. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A földrajz egy laza tantárgy.:) Mi elölről kezdtük az egészet a csillagászatnál.
2016. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj gyerekjáték! :) Én nem voltam kitűnő tanuló általános iskolában sem, így is 4.5ös átlagom mindig meg volt középiskolában akár 9.-ről volt szó akár 12.-ről. Persze először bele kell szokni, több tanagyag, kevesebb idő, de rajtad múlik mennyire vagy szorgalmas. Ne aggódj menni fog! (Ha nekem ment, akkor mindenkinek :D)
2016. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!