Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett vállalható...

Egyetem mellett vállalható diákmunka?

Figyelt kérdés
BGE-PSZK, gazdálkodási és menedzsment szakra megyek. E szak mellett lehet dolgozni? Hallottam mar ezt-azt is. Valakinek konnyen ment a meló mellette, valakinek nem igazán. Nekem csak annyi jövedelemre lenne szükségem, hogy egy albérlet szobáját finanszírozni tudjam amiolyan 40-50e Ft, nagyon max 60. Van erre lehetőségem? Ha igen, hol keresgéljek? És milyen munkákat ajánlotok?
2016. júl. 31. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyetem és a szak jellege miatt simán tudsz mellette dolgozni, a GM nem nehéz. Amúgy meg neked kell megtapasztalni, hogy menni fog -e mellette a munka vagy sem. Kezdj el szeptemberben dolgozni, és ha nem megy, akkor átvariálod stb, de ezt csak akkor fogod tudni, ha kipróbálod.


Kezdésnek lépj be egy diákszövetkezetbe, ott tudnak neked segíteni, a munkáltatók a szövetkezeteken keresztül keresnek munkaerőt. Ott sok állást fogsz tudni böngészni. Anno nekem olyan munkám volt, hogy egy szgépes rendszerbe adatot kellett rögzíteni, nem volt nehéz, csak monton, de akkor jártam be dolgozni, amikor akartam, akár hétvégén is.

2016. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nekem pl. csüt-pénteken nincsenek óráim, így simán megoldható, nézd meg milyen lesz az órarended.
2016. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!