Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes hitelt felvennem?

Érdemes hitelt felvennem?

Figyelt kérdés
Kisgyermekkori álmom, hogy utasszállító pilóta legyek, pénzem természetesen nincs sok, de nem akarok erről lemondani ilyen könnyen, kifogással. Érdemes hitelt felvenni szerintetek? Ti mit gondoltok?
2016. aug. 1. 05:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én 3 évet dolgoztam és spóroltam, így lett pénzem arra, amire vágytam. Mindig is tartottam a hitelektől. Ha azt vissza tudod fizetni, akkor a részletre szant összeget félre is tudod tenni és elvégzed akkor, ha telik rá. Viszont nem kerülsz bajba ha duplája lenne a kamat.
2016. aug. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha mindenképp ez az álma, akkor hajrá. Miért várna éveket, ha minél hamarabb el tud kezdeni vele (nagyon sok) pénzt keresni? Nem kell félni a hitelektől,csak kell egy bizonyos fokú pénzügyi intelligencia, hogy meg tudd választani a legkedvezőbbet a legkisebb kockázattal.
2016. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen nagy vágyam, kitartás megvan bennem, bár a szüleim nem támogatják az ötletet. Szerintük nem kéne álom világban élnem, meg hogy a repülés milyen veszélyes. De nem fogok erről ilyen könnyen lemondani, elvégre az én életem, az én döntésem. A válaszokat köszönöm. 20/F
2016. aug. 6. 02:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Menya??
2016. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!