Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE összegyetemi gólyatáborra...

SZTE összegyetemi gólyatáborra mehetek?

Figyelt kérdés

SZTE TTIK-ra vettek fel, de nem tudok elmenni a gólyatáborra.


Az összegyetemi gólyatáborra ettől függetlenül elmehetek?

Mert azt írja, hogy a TTIK-s gólyatábor 15.000 Ft, és az összegyetemi miatt nég +1.000 Ft-ot be kell fizetni.


Akkor nekem csak 1.000 Ft-ot kell fizetnem? Aki tud valamit az írjon. Majd írok szerintem nekik is, csak most hirtelen egyszerűbb volt ide kiírni ezt a kérdést.



2016. aug. 1. 11:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Asszem már megtaláltam, hogy 4500 Ft a bérlet rá, ha minden igaz.
2016. aug. 1. 11:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Az árat nem tudom, már nem az SZTE-re járok, de gólyáknak kedvezményesebb. Természetesen elmehetsz, de az nem egy hagyományos értelemben vett gólyatábor, hanem inkább egy fesztivál. Itt nincsenek olyan ismerkedős és csapatépítős feladatok, amik egy gólyatábor lényegei, csak esténként koncertek meg bulik, nappal meg szinte kihalt a helyszín. Szóval csak akkor ismersz meg szaktársakat ha nyitott vagy, odamész mindenkihez beszélgetni és pont találsz egyet közülük.
2016. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam gólya, s ha elmentem a kari gólyatáboromba, akkor ingyen mehettem az ÖsszGT-re. Így viszont 4500 FT lesz majd egységesen SZTE-s hallgatóként. 3 napos fesztiválért bőven megéri, hidd el.
2016. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Chok Dee ***** válasza:
Ez úgy működik hogy az összes kisgólyának a nevét felírják akik ott voltak az adott karjuk gólyatáborában, így az összegyetemin egy személyivel tudod igazolni magad, és már bent is vagy. Ha nem mész el a kari gt-be, akkor ugyanazok a szabályok érvényesek rád mint bármely más SZTE-sre.
2016. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!