Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudok gyakorolni a KRESZ...

Hol tudok gyakorolni a KRESZ vizsgára? (online, vagy akár letöltve)

Figyelt kérdés
néztem a szakoe-t de sajnos azt írták hogy nem frissek a kérdések. Valaki? Esetleg valakinek nincs meg a program?

2016. aug. 2. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak az E-titán van, itt viszont mind a 11ezer kérdés fent van, 100%ig az ami a vizsgán lehet. Már nincs letölthető dolog pont ezért...

Érdemes megvenni, mert piszok sokat segít, a vizsgán nem lesz újdonság ha gyakorolsz rajta. Pár ezer forint, nekem a 12óra is sok volt, elsőre átmentem, 1 hetet gyakoroltam rajta.

2016. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát 8e 12 órára, nem igazán éri meg. mert mi az a 12 óra :D
2016. aug. 5. 09:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tisztességesen gyakorolsz rajta, kijelentkezel ha elmész a géptől akkor elég tud lenni. A témakörök 10kérdésesek, a próbavizsga max 30perc. Én 8 órát gyakoroltam összesen és 74ponttal mentem át elsőre. Ha valami nem megy, kijelentkezel, elolvasod a könyvet és úgy újra.
2016. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!