Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy AM kategorias Kressz...

Egy AM kategorias Kressz képzésben veszek részt ami az e-Titán rendszerében fut. Ahol a tananyag 06.27-ig elérhető. A kérdés lent?

Figyelt kérdés

És az történt hogy ugye egy éves időtartamig elérhető a képzés és a nyár folyamán nem tudtam megcsinálni így úgy voltam vele hogy majd tavasszal, el is kezdtem a tavaszi iskolaszünetben még 90 pár napot írt a képzés végéig, most pedig 87 nap van hátra és azt irja hogy hogy elméleti tanfolyamának megkezdésétől (első belépése a tananyagba) számított 9 hónapon belül elméleti vizsgát, illetve 12 hónapon belül sikeres elméleti vizsgát tegyen. Ön ennek az előírásnak nem tett eleget, így képzése lezárásra került.

Amennyiben folytatni szeretné képzését, úgy vegye fel a kapcsolatot kollégáinkkal a megadott elérhetőségeken.


A képzés ugyanúgy működik utolsó vizsgám van hátra benne. Ilyenkor mi a teendő?

Igazából nekem az egészben az a furcsa, hogy sem az autósiskola sem a rendszer nem figyelmeztetett a lezárás előtt illetve a lezárásról.

Köszönöm a segítségeteket! ;)



2016. márc. 31. 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Autósiskolától függetlenül van egy olyan jogszabály ami minden jogsit szerzőre vonatkozik. Ennek a rövid lényege:

A tanulónak a tananyag megkezdésétől számított 9 hónapon belül részt kell vennie első hatósági elméleti vizsgáján, 12 hónapon belül pedig rendelkeznie kell eredményes vizsgával, ellenkező esetben a teljes képzést újra kell kezdeni.

2. Erről ha e-learningben tanultál biztosan kaptál e-titán rendszerüzenetet is és e-mail értesítést is. Ha valaki jelentkezik egy online képzésre, tételezzük fel, hogy vállalja azt, hogy vele online kommunikálnak.

3. benne kell lennie az autósiskolád írásos tájékoztatójában (ami nyilvános és pont ezért van, hogy téjékoztassanak) is és sok helyen erre szóban fel is hívják a figyelmét a tanulónak

4. sajnálatos tény, hogy 9 hónap alatt nem tudtál elvégezni egy kb 30 órás képzést, de hát ez van, mindenki maga osztja be az idejét

5. ebben az esetben már nincs mit tenni és újra be kell iratkoznod és előről kell kezdeni mert így rendelkezik a törvény alkotó

Nem kioktatni akarlak, csak kicsi odafigyeléssel elkerülhetőek ezek a hibák és remélem a jövőben jobban oda figyelsz.

2016. ápr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!