Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A távolsági igazolást, honnan...

A távolsági igazolást, honnan kell kérni?

Figyelt kérdés
A MÁV-nál voltam ott azt mondták, hogy majd az egyetem küld ki valami papírt, de az egyetem nem küldött kis semmit. Akkor most a MÁV-nál mondták rosszul és onnan kell kérni először?

2016. aug. 3. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem küldtek semmit, mert gondolom, még nem iratkoztál be, nincs hallgatói jogviszonyod, így az utazási kedvezmény sem jár lakhely és az egyetem közt.
2016. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem utazási kedvezményre gondoltam. Kollégiumi jelentkezésnél írták, hogy küldeni kell távolsági igazolást.

"Lakóhely távolság igazolására: a közlekedési társaság igazolása, mely tartalmazza az adott távolságot km-ben vagy a menetjegy csatolása szükséges."

Menetjegyet nem tudok csatolni, ezért kéne a távolsági igazolás.

2016. aug. 3. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem halsz bele ha veszel egy akármilyen menetjegyet és elküldöd nekik gondolom...
2016. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nos mivel 2500-3000Ft-ba kerül annyira nem szeretnék csak úgy venni egy jegyet.
2016. aug. 3. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy menetjegy (kérdezz körbe ismerősöknél, hátha van vkinek, főleg ha valaki esetleg egyetemista Pesten, neki az emailjei között is megbújhat egy-egy) vagy nekem a mávnál adtak ki. Simán odamentem a pénztárhoz és volt egy papírjuk erre, nem tudom nálatok mért nem tudják.... De sztem megéri még egyszer bepróbálkoznod, hátha más lesz. Csapj kicsit az asztalra :D
2016. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltam ma bent, azt mondták menjek fel Pestre... Nagyon segítőkészek voltak.
2016. aug. 4. 14:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de az is elég ha kérsz egy gyorsvonati pótjegyet, ez pár száz forintos tétel.
2016. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már sikerült elintézni :)
2016. aug. 16. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!