Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha jelentkezek...

Mi van akkor, ha jelentkezek két egyetemre, és csak az eggyikre vesznek fel. De én nagyon szeretnék arra az egyetemre menni, ahová nem vettek fel és pótfelvételire szeretnék jelentkezni? .

Figyelt kérdés

Ez esetben le kell mondanom arról az egyetemről amire felvettek?

Ez csak egy feltevés, "közel" sem vagyok az egyetemhez.

A válaszokat köszönöm.



2016. aug. 3. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen csak az egyikre vesznek fel... és akkor pótfelvételin már nem jelentkezhetsz.
2016. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ha két egyetemre jelentkezek, és van elegendő pontom akkor a jobbik, azaz arra az egyetemre vesznek fel amelyikre több pont a min.?
2016. aug. 3. 19:40
 3/5 A kérdező kommentje:
amelyiknél*
2016. aug. 3. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Több helyet jelölhetsz meg, és ezek közül az első olyanra vesznek fel, ahol a pontszámot elérted. Utólag nincs lehetőség változtatni.
2016. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugye, van egy adott pontszamod amit elertel. Gondolom azert nem vettek fel oda ahova menni akartal, mert keves volt a pontod. De a potfelvetelinel is nezik a pontszamodat, tehat ha egyszer nem vettek fel akkor most sem fognak

Bocsi, hogy nincsenek ekezetek, de kuldoldon vagyok, es itt nincsen magyar billenytyuzet.

2016. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!