Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemmel kapcsolatos kérdése...

Egyetemmel kapcsolatos kérdések, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

1. Mennyi szünet van az előadások között?

2. Hogyan oldjátok meg az étkezést, mit szoktatok magatokkal vinni? ( Én cöliákiás vagyok, tehát nincs sok lehetőségem. )

3. Milyen ruhába jártok? Elég egy farmer, póló, sportcipő?


Szeptembertől kezdem az egyetemet, és ezek a kérdések foglalkoztatnak. Előre is köszönöm! 20/L :)



2016. aug. 4. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:

1. változó

2. menza, saját kaja, büfé stb.

3. évszaknak megfelelő, nem kihívő

2016. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bár én is most vagyok gólya, de gondolom a ruha az a hétköznapi utcai viselet, vizsgán meg az elegáns kosztüm.

Nem a kérdéshez kapcsolódik, de cöliákiásként is bőven van lehetőséged, szinte bármit el lehet készíteni úgy, hogy az neked megfelelő legyen! :)

2016. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A cöliákiát csak azért írtam, mert büfében, pékségekben korlátozva vannak a lehetőségeim. :)
2016. aug. 4. 10:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Rendben, de a kérdés nem úgy szólt, hogy más cöliákiás egyetemisták hogyan oldják meg.
2016. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor vedd úgy, hogy oda sem írtam..
2016. aug. 4. 10:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahova én járok, ott a szünetek 20 percesek. De ez nem minden egyetemen így van, szóval attól függ hova fogsz járni.


Kajálni általában azt szoktam, amit hozok magammal, illetve az egyetem mellett van egy Aldi, ott is szoktam vásárolni. Néha a büfében, de ott csak ritkán, mert nem túl olcsó.


Ruhát meg olyat veszel fel amit akarsz. Ugyanazt amit pl eddig is hordtál a középiskolában.

2016. aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. Attól függ, hogy hogy veszed fel az óráidat. Ha pl. az adott előadás az utolsó kurzusod arra a napra, akkor van egy nap szüneted :D


2. Hazamegyek, veszek valamit a pékségben, ismerek jó kajáldákat, amihez éppen kedvem van.


3. Farmer + ing, szeretek elegánsan járkálni.


Melyik városról van szó?

2016. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem mindenhol lehet összeállítani az órarendet.

(pl. nálunk fix)


1, változó, van előadó aki 45 perces, van aki 50 perces előadást tart. Ha dupla szokták egyben, szokták külön. Így általában 10-30 perc szünet van.

2, hát én nem szoktam enni napközben, csak ha van 1

óra szünetem, akkor megyek vissza a koliba ebédelni.

3, normális utcai viselet, vizsgára öltöny.

2016. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Változó, van amikor csak negyed óra, van mikor 2 óra. Tárgyfelvételtől függ. Sőt ennél több is lehet.


2. Vagy kimegyek kínaiba, mekibe , vagy az egyetemen van az Aula étterem. (Élte BTK de külsős is mehet).


3. Változó, amihez kedvem van, de általában sima farmer+ póló vagy hosszú ujjas felső. De olyan is van aki mindig full elegánsan jár be. Szóval amiben szeretnél.

2016. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2016. aug. 4. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!