Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gödöllői kollégiumok közül...

A gödöllői kollégiumok közül melyikbe érdemes jelentkezni elsőként?

Figyelt kérdés
Mi alapján vannak megszabva az árak, ez érdekelne.Sehol nem találok semmi konkrét információt a szobákról azon kívül hogy hány ágyasak és mennyibe kerülnek. (Az lenne a fő szempont hogy külön fürdő legyen lehetőleg, de erről bezzeg sehol nem írnak.) Örülnék ha valaki segítene, előre is köszi. :D

2016. aug. 5. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Te is most kezdesz?
2016. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, és tanácstalan vagyok, de szerintem a legolcsóbb lesz (sad story :"D)
2016. aug. 7. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


tessék!! :D

Én a G-t és a D-t tettem előre :)

2016. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszike ^^ nekem G, C, de reménykedem az elsőben :"D (nyilván)
2016. aug. 8. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


SZIÉs vagyok. A G szerintem a legrosszabb koli. Onnan ahogy tudtam menekültem. Az összes koli a kampuszon van kivéve ez. A g a vasútállomáson van. Nincs felújítva. WC, konyha a folyosón van. Zuhany van a szobában, de nem egy luxus valami. 2 és 3 ágyas szobák vannak benne. Én kétágyasban voltam... A szobák nagyon kicsik.

C koli: A kampuszon van, 3 ágyas szobák. Nincs felújítva. Tipikusan a party koli. Nincs kamera, füstérzékelő, (kívülről a vakolat is le van verve. Előnye, hogy olcsó és mindig van ott élet.

Fürdő,wc, konyha a folyosón. Egy évet húztam ott le. Meg lehet szokni, de semmi pénzért nem mennék vissza oda.

B,A 2 ágyas: Gyakorlatilag egy kategória a kettő. A legjobb kolik szerintem. Felújított épületek, wc, zuhany van a szobában, van terasz (g-ben nincs, c-ben van). Nem a legolcsóbbak, de kulturáltak, a kampuszon vannak, nem esik ki a konnektor a falból, stb.. Jó kolik.

B,A 3 ágyas: u.a. csak 3 ággyal.

D4 ágyasak: azt hiszem a D új építésű és nem csak felújított. (de nincs különbség gyakorlatilag) 4 ágy, nincs terasz, zuhany, wc, konyha a szobában. Hátránya, hogy 4en vagytok összezárva.

D 2x2 ágy: két kis szoba mindkettőben 2 ágy. tartozik hozzá konyha, wc, zuhany. Terasz nincs. Kulturált, egész jó kis koli.

F szobák: Nem laktam még ott. Semmi extra igazából, wc, zuhany van, fördőt nem tudom. Terasz nincs.

E: 2 ágy, apartman szerűség. 2 ágy, konyhasarok, fürdő, wc. Nem könnyű bekerülni. Jók kis kolik, talán kicsit sötétek. Terasz nincs, de ezek földszinti szobák.

8x1 ágyas apartman: 8 kis szoba két emeleten (5+3). Mindegyikben egy ágy, egy szekrény, egy asztal. Több minden nem is fér be. Ehhez a nyolc szobához tartozik ec, fürdő, konyha. Legjobb kolik egy jó társaságnak, de drága kicsit.

Most így hirtelen ennyi. Ha van kérdés írjatok. Akár itt akár privátban.

By

2016. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!