Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni a Neptunba...

Valaki tud segíteni a Neptunba? (beiratkozás)

Figyelt kérdés

Egyetemtől kaptam levelet amiben ez áll:


"Beiratkozni a Neptunban, az Ügyintézés hivatkozásra kattintva a Beiratkozás/Bejelentkezés menüpontban

tud.

Az internetes felületen minden információt közzétettünk, ami a sikeres beiratkozáshoz szükséges, de az alábbiak

ismerete nagyon fontos:

 A böngészőben engedélyezze a felugró (pop-up) ablakokat!

 Az elektronikusan kitöltött űrlapot a véglegesítés után két példányban nyomtassa ki, és egy példányát a

beiratkozáskor személyesen nyújtsa be a kari Tanulmányi Hivatalban, mivel beiratkozása e nélkül nem

érvényes. "


Ma kaptam meg a Neptun kódot, és szeretném a fenti műveletet végrehajtani, de nincs semmilen űrlap.....


Ezt látom:

[link]

Semmilyen pop-up ablak nem ugrott fel.


Most még is mit tegyek? Nagyon ideges vagyok :'(



2016. aug. 5. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen beiratkozási lap az Információ/Általános nyomtatványok résznél van.
2016. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ott sincs semmi :(
2016. aug. 5. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Még nincs felrögzítve a következő félév... BGE-n nem szokatlan, hogy nem időben dolgoznak, nem tudom, hogy te hova jársz :)
2016. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pécs, most leszek elsős.
2016. aug. 5. 15:22
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Bocsánat, erős kitérő, de tudod, hogy ez a nyolcmilliomodik kérdés?
2016. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem láttam sehol ilyesmi kérdést


na de akkor később fent lesz az űrlap?

2016. aug. 5. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:

ezzel még várj, augusztus végén kell csak (biztos van fent erről vmi pontos dátum a honlapjukon)


ha neptunban az információ/időszakokra mész és listázod a 2016/17/1-et, nem hoz fel olyat, hogy bejelentkezési időszak?

nálunk ez augusztus 26-tól szeptember 4-ig tart, de persze egyetemfüggő


nézelődj az egyetem honlapján, biztos lesz, ahol a gólyáknak leírják a fontosabb tudnivalókat

ne idegeskedj, menni fog minden időben :)

2016. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hatodévesekre vonatkozóan hoz fel dolgokat pl: vizsgajelentkezés, bejelentkezés, kurzusjeletkezés :(
2016. aug. 5. 18:43
 9/9 anonim válasza:
68%
(tied lett a 8000000. kérdés, gratula :D)
2016. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!