Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hiányzik az egyik nyelvvizsgám...

Hiányzik az egyik nyelvvizsgám a diplomához, ezt fel kell tüntetni az önéletrajzomban?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan?

2016. aug. 5. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Hat, mondjuk leginkabb ugy kell feltuntetni, hogy nincs diplomad, de x evtol - x evig egyetemre jartal, ahonnan abszolutóriummal tavoztal.
2016. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi! :)

nem én pontoztalak fel meg le, úgyhogy kíváncsi lennék az ő véleményükre is. :D

2016. aug. 6. 13:22
 3/5 A kérdező kommentje:
már értem, miért pontozhattak le, az abszolutórium teljesen más.
2016. aug. 7. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs nyelvvizsgad, akkor diplomat ugye nem kapsz, helyette kapsz egy vegbizonyitvanyt ami igazolja hogy a felsooktatadbeli kotelessegeidnek eleget tettel, csak valami kovetelmenyed hianyzik, jelen esetben nyelvvizsga. Ez az abszolutorium. Legalabbis nalunk ezt szoktak annak hivni, meg legjobb tudasom szerint ez a hivatalos verzio. De miert milyen papirt kaptal az egyetemtol, ha nem ilyet mikor vegeztel?
2016. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Több helyen is azt olvastam, hogy abszolutorium alatt azt értik, ha nincs se szakdolgozat, se záróvizsga. Idén végeztem, egy igazolast kaptam az egyetemtol, most nézem, hogy ezen is abszolutoriumot ír, alatta pedig írja, hogy sikeres a záróvizsga, de nem tettem eleget a nyelvvizsga kötelezettségének. De köszönöm a segítséged tényleg! :)
2016. aug. 7. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!