Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Mennyi szabadidő...

Egyetemisták! Mennyi szabadidőtök van általában?

Figyelt kérdés

Mi fér bele az egyetem mellett? (Hobbi, szórakozás, stb. ilyenekre gondolok.)

Kart is írhattok! :)



2016. aug. 6. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
amennyit mindenképp szakítani akarok. csak időbeosztás kérdése. bme gépész
2016. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szorgalmi időszakban a hétvégém szabad.
2016. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Pénzügy és Számvitel. Nekem is arra van időm, amire akarom. Évközben tanulok rendesen, ennek ellenére a vizsgaidőszakban is halálra tanulom magam.(Eléggé parázós fajta vagyok).
2016. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindenre van időm.

Heti 4 nap vannak óráim, délután nyelvsuli, barátnőzés vagy a párom. Péntek-szombat-vasárnap dolgozom 11 és 7 között. A jegyeim emellett jók :)

Mondjuk megkönnyíti a dolgomat, hogy ugyanabban a városban lakom, ahol az egyetem van. Az utazás azért sok időt elvehet.

(Jogász)

2016. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Minőségbiztosítást hallgatok.

Munkára nem igazán van időm mellette, szórakozni is havonta 1-2 alkalommal járok, a szabadidőm nagy részét a párommal töltöm. A jegyzőkönyvek és a beadandók rengeteg időt elvesznek.

2016. aug. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ÁOK

Kevés, naponta kb. 3 óra ami szabad + rövidített alvási idő :D


Szóval nem sok mindenre elég, de jó időbeosztással biztos lehet növelni.


(mint látszik, erőteljesen szakfüggő :D)

2016. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nyelvészet masteres vagyok, a általában reggeltől délután 3-fél-ig vagyok csak lekötve, viszont nálam az utazás sok időt elvesz. Én ezen kívül nyelviskolába járok, dolgozom (otthonról), foglalkozom a hobbijaimmal, gyakornok vagyok az egyetemen (konferenciékat szervezek stb.), és jövőre szakdoga.
2016. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Amennyit magadnak adsz!

Ha minden nap hazamesz/vissza a koliba es atnezed az aznapra tanultakat valamint a ami masnapra kell az par ora kepesegtol fuggoen nekem 3-4 ora tegat altalaban 4kor vegzek es 7-8ig tanulok utanna van szabadidom vagy valamikor 8ig lazulok es utanna tanulok 3 orat.

2016. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!