Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira (SOTE) járó egyetemis...

Orvosira (SOTE) járó egyetemisták, mennyi szabadidőtök marad a tanulás mellett? Van-e idő például zenélni, bulizni, stb, vagy minden időt elvesz a tanulás?

Figyelt kérdés

SOTE-ra jelentkeznék, de kicsit ijeszt az, hogy hosszú, és nem tudom, mennyi időm maradna, hát, "élni"...


Előre is köszönöm!


2009. márc. 30. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Azon múlik, kinek milyenek a tanulási képességei, mennyire jó a memóriája. Még egyetemistaként volt egy évfolyamtársam, aki egyszerre végezte az orvosit az ELTE angol szakával (én az utóbbira jártam), mégis jutott ideje bulikra, meg olyat is ismerek, aki a bölcsészkaron is éjt nappá téve magol, hogy el tudja verekedni magát a diplomáig.
2009. márc. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már kikerültem a körből, de hidd el, az élet ott másról sem szól, mint a bulizásról, orgiákról:))) Vizsgaidőszak és előtte egy két hét a napi 18 órás tanulásról. Ha erre képes vagy, jelentkezz nyugodtan. Én egyébént anno úgy tanultam, hogy a rázós tantárgyakat folyamatosan frissen tartottam, értem úgy, hogy hétvégén átolvastam az adott anyag addigi részét, ez nagyon sokat segít, aztán mehet a buli :)))
2009. márc. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hova járnak a SOTE-sok bulizni?
2012. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Hullaházba :D
2012. jún. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy szerencsére én csak orvosi mérnök irányba indulok, így boncolnom nem kell, és nem kell belekerülnöm az eü ellátásba sem. Viszont segíthetek a rokkantakon, gyógyszereket, orvosi eszközöket és diagnosztikai gépeket fejleszthetünk. Nagyon jó irány, de még nagyon sok van hátra az MsC diplomáig. Amúgy a szak a Molekuláris bionika, PPKE-ITK-n SOTE-vel felesben csinálják a szakot. Hasonlóan kemény mint az orvosi, igaz itt jóval több a mérnöki tárgy pl. Kémia hasonló... Szabadidőm nekem sem lesz sajnos, ezt már idén megtapasztaltam... de aki hétvégéken is képes tanulgatni, és hétközben ottvan az órákon és figyel, megért, annak könnyebben megy... vizsgaidőszak nem vészes nálunk annyira, inkább év közben van szerintem 60-70 ZH összesen.


Remélem jól együtt tudok majd dolgozni a SOTE-és orvosokkal és kutatókkal, azaz veletek :) Az biztos, hogy a SOTE-s lányok a legszebbek :)

2012. jún. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!