Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy gólyatábor miről szól?

Egy gólyatábor miről szól?

Figyelt kérdés
Szivatások csoportba vannak? Nekem sajnos alkohol allergiám van, így a pia nem jöhet szóba. Így mégjobban szivatnak majd? (pannon egyetem)
2016. aug. 8. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Felesleges elmenni. Arrol szol hogy mindenki megmutassa neki van a legnagyobb farka a vilagon, a lanyok pedi hogy ki a nagyobb prosti.
2016. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyományos értelemben véve a piálásról, szexelésről, bulizásról és ismerkedésről. Persze azért ezt egyeteme válogatja. A szivatás sem feltétlen azt jelenti hogy fogrémet kennek az arcodra vagy hogy rádnyitnak a mosdóban.. Inkább csak ilyen játékos, szórakoztató, idióta feladatokat hajtatnak végre veletek a szervezők. Annyira nem kell tőle félni, egy nagy baromkodás az egész. Nem mondanám hogy nem éri meg elmenni, mert sok jó élményt tud szerezni az ember iskolakezdés előtt, de ha kihagyod, akkor sem lesz belőle semmi. Általában úgysem azokkal leszel együtt az egyetemen, akikkel ott annyira jó barátságba kerültél. Nem kell tőle félned, nyugodtan belevághatsz. Ha meg nem akarsz inni, nem iszol, kész. Mindig van pár alkoholmániás idióta, akik szemében lealacsonyodsz, de hát komolyan, ki a fenét érdekli? Ha vágsz, menj el nyugodtan.
2016. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk azért nem erről szól (Debrecen). Ismerkedésről, kapcsolatok építéséről szól. Persze ehhez hozzájön a bulizás. Legtöbb feladat ivós kétségtelen, de van jó pár ami nem ilyen. Van általában sörváltó, vödrös ivás csoportosan stb. Pár éve tanultunk flashmobot, lufidurrantás 2 embernek kéz nélkül, szakmai versenyek, sportversenyek. Másrészt senki se volt kényszerítve. Mindegyik feladatot önkéntes jelentkezők hajtják végre.
2016. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedésről. Corvinuson voltam tavaly, és semmi ivós/vetkőzős játék nem volt. Este volt buli, aki akart az ivott, de tuti volt aki nem ivott csak fel se tűnt nekem. Legnagyobb szivatás is az volt, hogy korán reggel ordítva keltettek minket.
2016. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!