Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a DE-ÁJK gólyatábor?...

Milyen a DE-ÁJK gólyatábor? Milyen feladatok szoktak lenni? Kötelező inni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 7. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Feldatok változóak, az ivás sem kötelező. Semmi sem kötelező, csak vannak olyanok akiknek nincs akaraterőjük, vagy tartásuk, és inkább követik a többi példáját.

Persze az eléggé kellemetlen szokott lenni amikor a közeledben mindenki részeg, csak Te vagy józan.

2016. aug. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sosem kötelező inni. Mindig van pár gyengeelméjű, akinek az ivászaton kívül kimerül a repertoárja, és ezért mindenki mást a lerészegedésre sarkall. Lehet hogy TE, aki nem szeretsz/akarsz inni, emiatt összezsugorodsz majd az ő szemében, de rá se hederíts. Szerintem egy 19-20 éves embernek nem kéne megmondani hogy mit csináljon. És ha valaki valamit nem akar, akkor nem kötelező hogy csinálja. De nem kell ezt ott nagydobra verni, egyszerűen nem iszol és kész. Én sem fogok, úgy vagyok vele hogy ittam már annyit a gimnáziumi éveim alatt, hogy bőven kiéltem magam, már ami az alkohol adta "örömöket" illeti. Innentől más célok vezérelnek, ismerkedni, elsősorban hölgyek társaságát megyek keresni.
2016. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A DE-n van az ország legjobb GT-je :) Legjobb program, este kb mint egy kis fesztivál, életed legnagyobb bulija!
2016. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!