Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha felvettek...

Lilla_19 kérdése:

Mi a teendő, ha felvettek egyetmere de nem szeretnék oda járni?

Figyelt kérdés
Csak a 2. helyen megjelölt egyetemre vettek föl, de én inkább jövőre újra megpróbálnám az elsőt. Ilyenkor elég ha csak nem iratkozom be, vagy valamilyen módon éretsíteni kell az egyetmet ?

2016. aug. 8. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem akarsz oda menni, akkor egyáltalán miért jelölted be? Gondoljunk kérlek másra is. Elvetted más elől a helyet.


Egyszerűen nem mész el beiratkozni és nem lesz belőle semmi gond.

2016. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Döme06 válasza:
0%
Fellebbezel. Vagy itt ilyet nem?
2016. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amikor megjelöltem még nem tudtam dönteni a két egyetem között...azért raktam végül az egyiket első helyre, mert rájöttem hogy azt szeretném, és arra nem is gondoltam, hogy nem vesznek fel:/ mind1 volt, hogy mi van a 2., 3. helyen.

A válaszokat köszönöm:) Fellebezni szerintem nem lenne értelme, sajnos kevés volt a pontom...ha így értetted. Maximum az érettségi eredményket lehetett volna, de arról már rég lecsúsztam.

2016. aug. 8. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mesz el beiratkozasra
2016. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!