Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemre kollégiumban jobb a...

Egyetemre kollégiumban jobb a laptop? Hülyeség az asztali pc?

Figyelt kérdés
Mérnökinformatikus szakra megyek, és kollégiumban leszek, gondoltam nem laptopot viszek hanem inkább asztali gépet, kollégiumban szokás asztali gépet? megjegyezném előre hogy tudom hogy az ottani koleszban mindenki kap egy íróasztalt, vagy hülyeség és laptop jobb lenne? másik még hogy nem nagyon járnék haza, talán havi egyszer, otthon meg van másik asztalim, szerintetek gáz ha asztalit viszek koleszba?

2016. aug. 8. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ezért ne vegyél egy laptopot, főleg ha két asztalid van. Vidd fel az egyik asztalid.
2016. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gaz.
2016. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, a mobilitás miatt szokták ajánlani a laptopot, főleg informatikus szakokon.

Nekem szobatársam mérnökinformatikus és ő van, hogy a saját laptopjával megy órára, mert azon kényelmesebb például jegyzetelni, programozni, hasonlók.

2016. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!