Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTÉ-sek, melyik kolit ajánljá...

ELTÉ-sek, melyik kolit ajánljátok?

Figyelt kérdés

ELTE-TTK fizika szakra jelentkeztem ugyan, de olyan kolit keresek, ahol inkább pszichológusok vagy bölcsészek vannak. Abszolút vegyes mindenhol a felállás, vagy vannak prioritások, mely szakosok inkább melyik kolit választják?

Itt van az ELTÉ-s kolik listája:

[link]



2016. aug. 9. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan koliba fognak rakni, ahol sok ember van a te karodról (ez esetben TTK), illetve ahol van hely. Hogy milyen sorrendet állítasz fel, gyakorlatilag mindegy, mert nagy valószínűséggel random osztanak be. A Kőrösi és az Ajtósi elvileg a legjobb, de mindkettőbe iszonyat a túljelentkezés, és nagyon kevés helyük vak. Mivel a TTK a lágymányosi kampuszon van, szerintem neked érdemesebb lenne a budai kolikat megjelölni - bár mondom, nincs garancia rá, hogy ilyenekbe is vesznek fel. Én a Nagytétényit meg se jelöltem, és abba kerültem tavaly.
2016. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azzal ha részt veszel a kolijelentkezésben, automatikusan mindegyik (jelen esetben TTK-s) koliba jelentkezel. A sorrenddel csak azt mutatod meg, hogy melyikbe szeretnél kerülni, de a többibe is van esélyed. A Damjanich és a Vezér úti (ha jól emlékszem) nem TTK-s kolik, oda úgysem tesznek be.

A Kerekes utiba nagyon nem ajánlom, bomlik a fal, kiesik az ablak, feljön a padló (szaktársam lakik ott, ő mesélte). A Nagytétényi is kicsit ratyibb, de azt most újítják ha minden igaz. Én szintén fizika szakosként a Nándorfejérváriban vagyok. Az akkor jó, ha aannyira nagyon nem vagy társasági, mert ez a legkisebb, kis csendes, takaros, tiszta koli. A legtársaságibb a Kőrősi Csoma koli, azt is sokan ajánlják.

2016. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. :)


Végülis tegnap leadtam a jelentkezésemet, 3-ba jelentkeztem, ez a sorrendem:

1. Nándorfehérvári úti

2. Kőrösi-Csoma

3. Kerekes úti

2016. aug. 11. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!