Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pécsett miyen lehetőségek...

Pécsett miyen lehetőségek vannak? Melyik kolit ajánljátok? Esetleg koli vagy albérlet a jobb? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Pécsre vettek fel egyetemre az ETK-ra és ezenbelül rekrációrszervezés és egészségfejlesztésre. Érdeklődni szeretnék az egyetemről, a kolikról, lehetőségekről stb. Bárki bármit tud meséljen meg segítsen légyszi. Előre is köszönöm :)

2015. júl. 26. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon jól tudsz alkalmazkodni másokhoz vagy nagyon jól kijössz nagyon sok emberrel általában és nyitott vagy az együttélésre több emberrel, és esetenként csak úgy szeretnél szaktársakkal vagy egyéb emberekkel együtt lakni, akkor jelentkezz koliba. Anyagi szempontból is olcsóbb, de ha megteheted hogy albérletet fizettek, és úgy gondolod nem bírnád a kolit, vagy herótod van az emberektől és sokkal inkább a tanulmányaidra koncentrálnál, akkor menj albérletbe, ott legalább fogsz tudni aludni:D

etk-sok szerintem a laterumban vannak, lakott ott egy ismerősöm aki nem etk-s egy darabig, de hamar váltott, ha ez mond vmit..

a szakodról nem tudok.

2015. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) ezt átgondolom :) ha váltott akkor "bíztatóan hangzik" :P
2015. júl. 26. 18:10
 3/11 anonim válasza:
Azért szerintem túlzás, hogy nagyon társasági embernek kell lenned a kolihoz, én elég nehezen találom meg a közös hangot másokkal, jobban szeretek egyedül lenni, mégis kolis vagyok és semmi gondom nincs vele. Bár én a Szántóban lakom, ott 2 fős szobák vannak, Laterumban nem tudom, hányan laknak egy blokkban. Egyébként a Szántó elég közel van a Laterumhoz, szerintem megpróbálhatod azt is, de tényleg az utóbbiban van az ETK-sok többsége.
2015. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor szerencsés vagy, én se vagyok társasági ember, de olyanokkal laktam eddig akikkel többet inkább nem akarok, képtelenek voltak alkalmazkodni, egyáltalán nem figyeltek oda semmire magukon kívül, én pedig ezt meguntam.
2015. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat :) Esetleg a Boszorkány koliról vagy az univról tudtok valamit? Csak mert a Laterumban 5en vannak egyszobában én meg azt soknak találom egy kicsit. :D
2015. júl. 29. 09:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hallottam azokról sem rosszat, talán a boszi tud hangos lenni, de gondolom attól függ hol a szobád, a bosziban azt hiszem a folyosón van 2 közös konyha szintenként, fürdő és wc viszont a blokkban van, 2 szobában 2-2 fővel, univban nem vagyok biztos de arra tippelek ott a kis konyha hasonlóan a szántóhoz, a blokkon belül van. Nézd meg esetleg a gugliban hogy neked melyik van közelebb, lehet még 1-2 képet is találsz ha nagyon kutatsz, de szépek egyébként, kívül-belül, buszmegállók közel vannak, bosziért kicsit hegyet kell mászni, de nem vészes.
2015. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Az Univ a Zsolnay negyedben van, 6-an vannak egy blokkban (2 szoba 3-3 fővel), saját fürdővel, wc-vel, illetve egy konyhával. Az utóbbi nagyobb mint a Szántóban, egy asztal is van benne, szóval lehet kint kajálni is, nemcsak főzni meg mosogatni. (Szóval az Univ kb. ugyanaz mint a Jakabhegyi.) A Boszit jól mondta az előző :)

Viszont az ETK ha jól tudom össze-vissza van a városban (bár lehet, hogy rosszul vagyok informálva), így fogalmam sincs, neked melyik koli lenne a legkézenfekvőbb.

2015. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. júl. 30. 10:05
 9/11 A kérdező kommentje:

Kösziiii :)

A laterummal az a bajom hogy mindentől messze van :D az univ meg a boszi közelebb mindenhez mint a laterum :P

2015. júl. 30. 11:56
 10/11 anonim válasza:
Ott van szinte mellette az uránvárosi végállomás, onnan rengeteg busz közlekedik, a 2-es éjszaka is (persze nem túl gyakran), a belvárosba nagyon egyszerű bejutni. Nekem Szántósként nincs a közlekedéssel semmi gondom :) (Persze néha kellett hajnalban taxiznom, de ha annyira elhúzódik az este, akkor szerintem pl a Bosziba se mész vissza gyalog a belvárosból :D)
2015. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!