Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írjak a Tanárnőnek búcsúlevele...

Írjak a Tanárnőnek búcsúlevelet vagy ne?

Figyelt kérdés
A tanárnőt hét éve ismerem (kb. a 60-as éveiben jár). Nagyon kedves és utána nem nagyon hiszem hogy utána túl gyakrean fogok vele találkozni.Gondoltam rá hogy írok neki olyanokathogy pl. nagyon jó volt vele találkozni,köszönök mindent,stb.Nem akarok túl nyálasnak tűnni de azárt... nem tudom... szerintetek???

2016. aug. 10. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. Ilyennek minden tanár örül és haláláig megőrzi az ilyen leveleket :)
2016. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nyugodtan. Én is írtam az egyik tanárnőmnek es az azert rendes csopogott a nyaltol...

Mondjuk a mi kapcsolatunk mar suli vege fele is kicsit masabb volt, de most nyaron is minden heten dumalunk :)

2016. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

S a levél olvasása közben, a (nem kiégett) tanárok 80%-a: "Megérte az értük való fáradozás". :))


Ha benned van, hogy írnod kell, mindenképp írj!! ;)

2016. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!