Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hermann vagy Móra kollégium?...

Hermann vagy Móra kollégium? (Szeged)

Figyelt kérdés
melyiket válasszam? Melyik a jobban felszerelt és igényesebb?
2016. aug. 11. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Mórás vagyok, így csak arról tudok írni. A szobák tágasak, tiszták, jól felszereltek. Leginkább már csak 3 ágyasak, de van néhány 4 ágyas is. Minden szobának van A és B része, közötte pedig tanuló-étkező van. A konyha, fürdőszoba közös. Vannak különböző programok: farsang, süti sütő, Morgilla (több napos vetélkedő), főleg ilyenkor kovácsolódik össze a közösség. A tanulásra is meg van a lehetőség (van tanulószoba is), nem zajos egyáltalán a koli. Én már 3 éve itt vagyok és nem bántam meg, bátran ajánlom. Milyen szakra vettek fel egyébként?
2016. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ÁJTK :)
2016. aug. 11. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
A Móra jó választás lesz. :)
2016. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A közös mosdó alatt azt érted, hogy folyósónként van egy, vagy szobánként?
2017. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!