Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Obudai mernoki informatika...

Obudai mernoki informatika szakan, alap targyaimon kivul mennyit vehetek fel, valamennyi utan kell fizetni?

Figyelt kérdés
Van egy alap tanterv es latom, hogy van olyan szabadon valaszthato targyam amit 1.felevre ajanlanak es teszik is a leirtak alapjan, ezeket en felvehetem ez a ketto targy mar igy 7kredit
2016. aug. 13. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a tantervet, mennyi szabadon választható kreditet írnak elő. Illetve az egyetem szabályzatát, abban benne van, hogy a tanterven túlmutató krediteken felül hány kreditet lehet felvenni, amennyiért még nem kell fizetni.
2016. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is oda járok, és volt hogy szab válból vettem fel 7 kreditnyit, és nem kellett fizetni. Annyi még biztos belefér, de sztem több is.
2016. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!