Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 80%-os történelem és 63%-os...

80%-os történelem és 63%-os irodalom érettségivel hova mehetek tovább tanulni? Mindkettőt középszinten teljesítettem.

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez az info még kevés nekünk. Mi érdekelne?

Itt nézelődhetsz:

[link]

2016. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát az ahol ez a két vizsgatárgy az elvárás
2016. aug. 13. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Fodrásznak.


Eléggé értelmetlen csak az alapján választani, hova jó az érettségid. Azt tanuld, ami érdekel. Ha nem elég jók az érettségi eredményeid, akkor javíthatsz.


Egyébként "irodalom érettségi" nálunk nincs.

2016. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

aki magyar nyelvből ilyen alacsony pontot ért el, az nem tudom miért akar humán irányra menni


hiszen két dolgok mérnek rajta : szövegértést, és a releváns szófosási készséget (+ szóbelin egy kis irodalomtörténetet)


egy humán beállítottságúnak 80% töbiől is nagyon kevés

2016. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%

Hát nekem is ennyi lett az irodalmam... de úgy hogy az írásbelinél a tanár egy 5 pontot levont csak úgy ami mindenkinek járt volna, ezután meg a szövegelemzésem lehúzta...

Szóbelin konkrétan semmit nem tudtam mert ezek a költők meg a hülyeségeik annyira nem érdekeltek...

Szerintem ezzel sehova nem mehetsz mivel legalább 300 pont kell.

neked a 80+63 is max 143 ez duplázva 286... a minimum meg 300.

2016. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg a minimum 280 pont.
2016. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. válaszolónak igaza van, 280 most a ponthatár. Annyi a probléma, hogy a humán szakokon általában a ponthatár jóval a minimum felett van
2016. aug. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az irodalom tanárom szemét volt
2016. aug. 14. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!