Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnapra rengeteget kell...

Holnapra rengeteget kell tanulnom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Matekból van kb egy oldalnyi szabály amit tudni kell. Történelemből fel van adva két oldalnyi szöveg plusz a múlt órai. Földrajzból három órányi tananyag amit nem tanultam meg, ráadásul hiányos is mert nem tudtam keríteni olyan gyorsan. Irodalomból szerencsére már megtanultam azt a tíz sort csak ismételni kell. Fizikából is két órai tananyag fel van adva ami kb három vagy négy oldal. Valaki? Hogyan tanultam meg mindet egy éjszaka alatt ha aludni is akarok? Általában nyolc órakor már alszok és reggel hétkor kelek így van majdnem fél órám reggel mindenre. Azt sem tudom hol áll a fejem! Help!

13/L

Bocsi ha hosszúra sikerült



2016. ápr. 10. 20:38
1 2
 1/16 anonim válasza:
66%
Ne menj be iskolaba holnap es helyette lesz idod megtanulni, es majd irsz potdolgozatot
2016. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
ez már így esélytelen. Nem kellett volna mindent az utolsó percre hagyni, gondolom ezeket nem ma adták fel. Most már csak annyit tudsz tenni hogy okulsz az esetből és legközelebb időben nekikezdesz.
2016. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Anyum nem engedné meg hogy lógjak a suliból :s
2016. ápr. 10. 20:42
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Nyolckor?tizenegyig tanuljál csak!

8 óra alvás bőven elég.amúgy ha tanulni kell akármeddig virraszthatsz nem halsz bele.

2016. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
92%
Akkor allj neki tanulni, aztan tanulsz ameddig birod..
2016. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd amig almos nem leszel, aztan szarjal bele az egeszbe es aludj. Semmi baj nem lesz, maximum kapsz 1-2 kettest.
2016. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát igazatok van hogy már elszúrtam de ha már itt vagyok nem tudok változtatni rajta :(

Szerintem most gyorsan nekiállok és egy két óra alatt talán meg tudom tanulni. Elvileg fizikából most foglalunk össze ezért lehet nem felelet meg amúgy is van jegyem csak nem akarom lerontani a kitűnőmet :/

2016. ápr. 10. 20:46
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de most sietek, majd ha kész leszek mindenkinek megy a zöld kéz :D
2016. ápr. 10. 20:48
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát ez elég necces lesz de azért megpróbálom. Majd holnap írok hogy mi lett :-D
2016. ápr. 10. 21:07
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Én az ilyesmikek 5.-ben úgy oldottam meg (3-4 oldal tanulnivaló volt egyik napról a másikra ROMÁNBÓL + még a többi tantárgy), hogy tanultam ameddig bírtam majd másnap reggel 6:00-kor még felkeltem tanulni (néha inkább csak magolni) és 6:50-kor pakoltam mindent vissza a táskámba majd kezdem készülődni az iskolába. Most 8.-os vagyok és eddig mindem évben az elsőtanulók közt voltam. :)
2016. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!