Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak engem rettent el a napi...

Csak engem rettent el a napi 2 ora utazas pesten a kollegium es az egyetem kozott?

Figyelt kérdés
Most kezdek pesten egyetemen(nik) en pecsi lakos vagyok, es itt busszal minden megkozelitheto kb 15-25 perc alatt.
2016. aug. 14. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég szívós. Gondolom nem a kar kolijába jutottál be, azokat azért nem rakják a világ másik végébe. Hát ez van, majd ha jobban teljesítesz, kerülhetsz közelebbibe. Addig meg tudsz aludni, vagy tanulni a buszon. Igazából jobb is, mert nincs net, így oda tudsz figyelni a tananyagra. :D
2016. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Két óra? Beállítottad a tömegközlekedést a tervezőben vagy gyalogos útvonalat keretél? :)
2016. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A pontosság kedvéért, oda egy óra, és vissza egy óra? Az az átlag fővárosi ember élete...
2016. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pécsről jöttem Pestre. Ez itt átlagos. Beleszoksz te is.
2016. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az durva. Engem is megijesztene. Nekem Érdről nem tart ilyen sokáig az út a pesti egyetememre.
2016. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen oda vissza annyi, es neztem hogy reggel 8kor is lesz oram :/ eleg koran kell keljek ehhez. Na mindegy majd hozzaszokom
2016. aug. 14. 16:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
oda-vissza ez teljesen normális :)
2016. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na ez nagyon szuper, elvileg 12km a tav
2016. aug. 14. 17:08
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is tavaly ilyen messze voltam az egyetemtől, és igazából nem a legkényelmesebb, de nem is durva. Mivel vidékhez képest Pesten sokkal gyakrabban járnak a járművek (busz, metró stb. pár percenként), ezért nem kellett nagyon korán kelnem akkor se, ha nyolckor volt órám.És ez az egy óra oda ez csúcsforgalom gondolom, egy nyugisabb időpontban délután hamarabb hazajutsz, minden bizonnyal. Nyugi, ez Budapesten teljesen átlagos, hozzá fogsz szokni :)
2016. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Koszi :)

Lenne meg egy kerdesem budapesten merre van a centrum? Marmint ugy ertem hogy a belvaros? Mert itt pecsen ugy van hogy az arkad az a belvaros ott vannak uzletek, ezt ugy nevezik hogy belvaros,centrum.

Pesten hol talalhato ez?

2016. aug. 14. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!