Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki egyetemi...

Van itt olyan, aki egyetemi évei alatt bejárós (volt)?

Figyelt kérdés
Hány órát buszoztatok egy nap, illetve ez mennyire volt fárasztó?

2016. aug. 10. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak gimibe jártam be eddig, 3 évig, 60 kilometerrol. Utolsó évre elegem lett belőle és koleszos lettem. Egyetemre is be kell járnom úgy néz ki mert kevés a kolis hely:)...

Úgyhogy engem is érdekelnek a válaszok.

Egyébként ha van lehetőséged kollegiumba menni, egy probat mindenkepp megér,maximum otthagyod ha nem tetszik es bejársz:)

2016. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz bejárós alatt? Mindenki aki nem az egyetem mellett lakik, vagy csak az, aki hosszabb utat tesz meg? Nekem 11 perc az út a gyorsabbik vonattal, a rendessel kb 30, Kelenföldig. Utána még a Kálvin térig metrózok. Nekem ennyi utazás természetes, semmi pénzért nem lennék kolis. Persze utálok felkelni, meg alkalmazkodni a vonathoz, de reálisan nézve nem fárasztó, csak én vagyok lusta.
2016. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem napi másfél óra utazás volt oda és persze annyi vissza is:) Volt benne villamos, metró, HÉV, busz:) Engem mégsem zavart soha. Olvastam, zenét hallgattam, nézelődtem, pihentem és hazaúton szinte mindent el tudtam intézni, minimális kitérőkkel.
2016. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szeptembertől kezdek, oda-vissza utam 2,5 óra lesz.

Már középiskola alatt is kellett utaznom, de az csak egy órát vett igénybe.

Kollégiumba viszont semmiképpen nem mennék, nem nekem való, így meg kell barátkoznom az utazással.

2016. aug. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

#2: Igazából arra gondoltam, mikor valaki nem abban a városban lakik, ahol az egyetem van.

#4: Velem is ugyan ez a helyzet. Nem szeretnék kollégiumba menni, viszont a bejárástól is tartok, hogy majd nagyon fárasztó lesz. Kitartást!

2016. aug. 11. 10:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 3 évben napi 3-5 órát (menetrendtől és órarendtől függően) utaztam az egyetem és az otthonom között. Ősszel kezdem a mesterképzést, most sem lesz másként. Egy pillanatig sem bánom, hogy így volt/lesz, egyáltalán nem megterhelő számomra. Utazás közben zenét hallgatni, olvasni, tanulni szoktam.
2016. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én más városból járok be az egyetemre (vidéken). 40-45 perc az út, aztán még helyi járattal kell mennem ami kb. 20-25 perc. Amikor leszállok a távolsági buszról és egyből jön a helyi akkor 1 óra alatt bent vagyok az egyetemen, de ez a ritkább eset. Inkább 1,5 óra ez az idő. Tehát egy napra minimum 3 óra utazás.

Ha reggel 8-ra kell menni az a legrosszabb mert akkor tuti hogy 2 óra is elmegy a buszozgatással a tömegnyomor miatt. Legtöbbször pedig állni kell a buszon (tudom fiatal vagyok kibírom) de ez akkor is fárasztó tud lenni.

Amikor ideges leszek, hogy már megint nem férek fel a buszra és megint nem érek be, elkések stb. ez inkább stresszes.

Albérletre nincs pénzem, a koliban pedig nálunk a pihenés kilőve. Úgyhogy inkább szenvedek még a bejárással,elvégre nincs messze a buszmegálló sem.

2016. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!