Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal egyetemi...

Mit vigyek magammal egyetemi gólyatáborba?

Figyelt kérdés

4 napos egyetemi gólyatábor lesz Bodajkon. Milyen praktikus, fontos dolgot vigyek magammal? Tanácsok? Praktikák?


A koton és társai válaszok már elég 2012-esek. :D Köszi :D



18L


2016. aug. 15. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmi különös, csak mintha táborozni mennél a haverokkal :) Valamennyi pénz, telefon, a drága kütyüket én otthon hagynám a helyedben, úgysem lesz rá szükség (pl laptop, ipad, stb). Alap ruhák, tisztálkodószerek. Nem tudom, nálatok hogy van, de a kapott ágynemű nálunk több esetben borzalmasan koszos volt, egy saját hálózsákot javaslok :D
2016. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hálózsákot vettem!:d köszi
2016. aug. 15. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát listát tudnák írni, hogy mit vigyél, mert öt éve kolis vagyok, tapasztalt vagyok már bőrönd összerakásban. :D

De ha valami tapasztalt gólyatáboros emberkét keresel hasznos tanácsokkal, akkor nem tudok segíteni, mert most megyek én is. Egyébként szerintem semmi különleges nem kell.

2016. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!