Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Finnugrisztikával mit lehet...

Finnugrisztikával mit lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Pontosabban a Debreceni Egyetem magyar szak, finnugor szakiránya érdekelne. Hol lehet vele a gyakorlati életben elhelyezkedni? Esetleg személyes tapasztalatok?

2016. aug. 16. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Egy londoni mekiben lehetsz bármi.
2016. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak kapcsolataid egyetemen lehetsz kutató. Vagy benyalhatod magad a finn követségen és fordíthatsz.
2016. aug. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
finnugrani
2016. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
elég sok cég keres alkalmazottakat és sok nyelviskola keres tanárokat finnel vagy észttel (ugyebár finnugrisztikán kiválasztod a finnt vagy az észtet alapnyelvnek, és azt 3 évig tanulod, jó középszinten leszel belőle, és kisebb nyelveket is tanulsz majd, amiket te választasz ki) én ELTE-n vagyok finn minoros, de felvettem hozzá más finnugor nyelvet is, mert nagyon szeretem. Elég sok mindent lehet kezdeni vele amúgy, még az is lehet, hogy maradhatsz az egyetemen, de lehetsz műfordító, meg minden összejöhet, Finnországban elég jó lehetőségek vannak szintén :) ha valami érdekel, írj nyugodtan
2016. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
magyar mint idegen nyelv tanáraként Finnországban magyar tanszéken taníthatsz
2016. aug. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!