Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen nyelven érdemes tanulno...

Milyen nyelven érdemes tanulnom? Valószínűleg pénzügyi szektorban fogok dolgozni.

Figyelt kérdés

Angolul jól beszélek, németül kicsit (középfokúm van belőle, de már elfelejtettem).

gondolom érdemes lenne a németet feltornázni, de úúúgy tanulnék valami teljesen mást, pl oroszt vagy svédet, vagy bármi :D nincs valami, aminek nagy haszna lenne? (kínait, japánt annyira nem szeretnék)


Illetve, ha mégiscsak német, akkor nem tudtok netes oldalakat, ahol lehet gyakorolni, de nem teljesen kezdő? Vagy mobilalkalmazást? (duolingo már megvan :D)


2016. aug. 5. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Francia esetleg? :)
2016. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az angolt tanuld meg minél jobban, az lesz a legfontosabb

2. nyelvnek a németet mondanám, én is azt választottam (de szintén nem igazán szeretem)

ha ez nagyon nem jön be, akkor talán a franciát vagy még a spanyolt mondanám, ezeket hallottam eddig, hogy keresik

de persze cégfüggő is, hogy mit preferálnak

2016. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Német éri meg. Francia és olasz talán, mert sok ilyen cég van.
2016. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!