Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 7. osztályba milyen tanszerek...

7. osztályba milyen tanszerek és milyen füzetek szükségesek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy tanára válogatja, de általában hogyan szokott lenni?

2016. aug. 17. 20:05
1 2
 1/15 anonim válasza:
Általában 10 vonalas 10 kockás 2 sima (vonalmentes) füzet, 10 A4-es rajzlap. Ha tavalyról maradt vonalzó, körző, toll, ecset-tempera (ha eddig nem kellett szerintem ezután sem fog), ceruza, radír, táska, tollatartó, tornazsák, torna-cipő-nadrág-fehér póló. Ez kb egy évre elég. Persze év közben még kellhet valami, de az nem sok esetleg 1-1 toll.
2016. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ugyanaz majdnem mint hatodikban, csak az új tantárgyaknak +1 füzet.
2016. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

(Az iskolatáskát+tolltartót magamtól is kitaláltam.:D Nem kötözködésből írom csak nem bírtam kihagyni.)


A füzetek amiket leírtál A5 vagy A4-esek? Számológépre nincs szükség? Valamit még tavaly év elején említett a tanár, de nem lehetett érteni.(A számológéppel kapcsolatban)

2016. aug. 17. 21:08
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, de azoknak milyen? Sima, vonalas, kockás?

(Köszi!:))

2016. aug. 17. 21:10
 5/15 anonim válasza:
7. Osztályban szerintem már nyugodtan lehet A4-es füzetet venni. A számológépről annyit, hogy ha lehet ne alapműveletest vegyetek, tehát ne olyat amin csak összeadás, kivonás, osztás, szorzás van, hanem olyat amivel lehet gyököt vonni, négyzetre emelni, van benne sinus, cosinus, tangens
2016. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

És még annyi, hogy ha egy ilyen gépet vesztek meg van oldva a középsuli előtti gépvásárlás. (Persze ha a gyerek nem töri össze).

1. és előző voltam

2016. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia új tárgyad szeritem a kèmia (sima füzet A4-es) ès a fizika(kockás füzet A4-es) lesz meg talán földrajz(vonalas füzet A4-es) mi is 7.-től használhattunk számológèpet.Talán amit mèg nem írtak a többiek ès szüksèged lehet rá 2 db szövegkiemelő, 1db mappa ,vonalzó kèszlet 1 db kis vonalzó,2 db derèkszögű vonalzó 1db hosszú vonalzó,hibajavító toll,órarend rajz órán mi már csak ceruzával rajzoltunk.
2016. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Azért kérdeztem, hogy mekkorát írtál, mert nem mindegy, hogy 10 db. A4-es vagy A5-ös füzet.:)

A mappát már 5.-től kérték úgyhogy azt tudtam.

A számológépből szerintem olyat is fog kérni a tanár, mert szokott mutatni a számológépen dolgokat.(Mi mire való, hogy tisztában legyen mindenki vele.)

2016. aug. 17. 22:44
 9/15 anonim ***** válasza:

Tudományos számológépnek hívják. Megéri egy jót venni, középiskolában elengedhetetlen. Kötelező felszerelések közé tartozik.

Persze nagyon sok helyen, gimikben nem engedik első évben használni. Másodiktól már igen.

2016. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudom, van egy nővérem csak ő már jóval idősebb, ezért senki nem emlékezik annyira, hogy mi kellett neki 7.-be.
2016. aug. 17. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!