Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit írjak rá a borítékra,...

Mit írjak rá a borítékra, felsőoktatásba jelentkeztem és egy dokumentumot szeretnék pótolni?

Figyelt kérdés
mikor beküldtem a jelentkezési lapot akkor még nem tudtam mellécsatolni ezt a dokumentumot, így most késve szeretném beküldeni, mi a teendő ilyenkor?
2010. ápr. 19. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
én ugy csináltam hogy lefénymásoltam a dokumentumot meg csináltam wordbe egy lapot amin a fontos adatok rajta voltak név cím email kód stb és a lapra ráírtam, hogy hiánypótlás, és hogy azért küldöd, mert szükséges a felvételihez aláírod, meg dátumot írsz rá és elküldöd az oktatási hivatalnak borítékra nem kell semmi csak a fénymásolat mellé hozzáteszed ezt a lapot ennyi én is így csináltam meg bnőm is tavaly és elfogadták nyugi!
2010. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De csak akkor küldd be, ha már megvan a regisztrációs kódod. Amúgy úgy,ahogy az előző írta.
2010. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de mikor fogom megkapni az új regisztrációs kódot, mert jelenleg is abba a suliba tanulok, de a továbbiakban egy másik szakon szeretnék
2010. ápr. 22. 09:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Július 8-ig van a határidő, szóval ráérsz még ezzel vesződni.

Szerintem e-felvin kényelmesebb feltölteni az adatokat. (scanner kell vagy fényképező)

Ha megkapod a regisztrációs levelet, akkor te is betudsz lépni e-felvibe.

2010. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!