Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neked hogy sikerült a gólyatábor?

Neked hogy sikerült a gólyatábor?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem...
2016. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetemi vagy kozepiskolai? En csak utobbirol tudok egyelore nyilatkozni, az nagyon jo volt, egy csepp alkohol sem folyt, nem volt semmi szexualis tartalmu vagy megalazo feladat es mindenki jol erezte magat :) barmikor megelnem ujra^^
2016. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon szar volt, még az érzékenyítős időszak előtti (megerőszakolásos történet). Volt benne pia, meg extrém feladatok, de majdhogynem csak csajok voltunk. Erőltetett volt az egész.
2016. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én egyetemi gólyatáborban voltam, nekem nagyon tetszett. Nálunk volt nyilatkozat, ami azért szabályozta. Láttunk néhány filmekből ismert jelenetet, de nem szólt az egész az ivászatról és a szexről, inkább csapatépítő volt.:) Bár a végét kicsit untam, örültem, hogy elmentem, így legalább megismerkedtem másokkal is, és nem vadidegenként megyek majd oda.:)
2016. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!