Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van bármi lehetőség arra,...

Van bármi lehetőség arra, hogy már az első félévemet levelezőn kezdjem meg nappali helyett az egyetemen?

Figyelt kérdés
Sajnos akkorát változott az anyagi helyzetem, hogy nem engedhetem meg, hogy ott hagyjam a már meglévő munkahelyem, és mondjuk csak diákmelózzak, viszont az egyetem lehetőségét sem szeretném elszalasztani, és igazából tolni se. Amennyire én tudom nincs arra lehetőség amit én szeretnék, de reménykedem benne rosszul tudom.
2016. aug. 20. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Át kellene jelentkezned másik szakra, de az se biztos, abból a szakból azon az egyetemen van levelező. Ha lenne is, akkor is maximum télen kezdhetnéd, feltéve ha van keresztféléves képzés. Passzív félév jobb lenne.
2016. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb. naponta teszik fel ezt a kérdést. Miért nem az egyetemen kérdezed meg?
2016. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!