Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elutasították a kollégiumi...

Elutasították a kollégiumi jelentkezésem. Hogyan tudok felebezni?

Figyelt kérdés
Szegeden az Öthalmi Diáklakásokba jelentkeztem, de nem vettek fel. A moduloban nem tudom kitölteni a fellebzési lapot, mit tehetek? Motivációs levelet is írtam de nem tudom hova küldetném el.

2016. aug. 21. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Fellebbezni elvileg 26-ig lehet. Ha jövőhét elején se tudod kitölteni, akkor írj az EHÖK-nek egy e-mailt.


Viszont a fellebbezés eredménye kicsit későn derül ki, szerintem érdemesebb lenne más kollégiumokba beadnod a jelentkezést várólistára.

2016. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Helyesírási szótárral talán menni fog.
2016. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vétettem hibát, telefonról írtam gyorsan, bocsánat.

Köszönöm a választ. Remélem minél hamarabb kitudom tölteni az űrlapot

2016. aug. 21. 19:06
 4/8 andreamária válasza:
Írd ki a problémádat a coospaces fórumra, kb. egy napon belül hasznos választ adnak, vagy pedig igen írj az EHÖk email címére :)
2016. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nem szeretnélek elkeseriteni... de az Öthalmiba nem fognak felvenni fellebbezéssel sem. Mi felsősök akik évekig ott laktunk mi sen kerültünk be, fellebbezéssel sem. A drágaságos Öthalmi kollégium 2x annyi külföldi diákot akar felvenni, mert azok után kapják a támogatást, és magasról szarnak a magyarokra. Pénzéhes banda, ez van.

Inkább jelentkezz a Károlyiba vagy másik kollégiumba, sokkal jobban jársz. Ha várólistára vesznek fel, akkor lenni fog előtted még kb 30 felsős diák, szóval várhatsz.

2016. aug. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát a Károlyiba semmiképp nem szeretnék, csak rosszakat hallottam róla. De a Mórába is beadtam a fellebbezést, úgyhogy reménykedek tovább.
2016. aug. 24. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:
(Én 4 évig voltam Károlyis, a pletykáknak ha a tizede igaz...de még szerintem annyi se. Én is félve jelentkeztem oda, de eléggé patthelyzet volt - Mórából utasítottak el, albérletre pénzünk nem volt. De nem bántam meg, sőt.)
2016. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A mamám szegeden lak, odaköltözhetsz és felhizlala
2016. szept. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!