Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikerülhet így az emelt...

Sikerülhet így az emelt szintű biológia érettségim?

Figyelt kérdés
Gimnáziumban tanulok és 2017. tavasszal fogok érettségizni, biológiából szeretnék emeltszintűzni. 10.-ben heti két órában tanultam a bioszt, tizenegyedikben volt lehetőségem biológia fakultációt választani. Ez pluszban heti három órát jelentett. Az alap órával minden rendben volt, rendesen haladtunk, de a fakt egyenlő volt a nullával, szinte semmit sem tanultunk, csak az időmet vette el, ezért idén év elején le fogom adni és csak heti két bioszom lesz. Akartam magántanárt keresni, de nem találtam, viszont a neten találtam egy oldalt, ahol fent van az érettségi követelmény részletesen, amit én kidolgoztam magamnak, szóval elvileg megvan minden az érettségihez és csak meg kell tanulni, de félek hogy ez így nem lesz elég. Különtanár nélkül, heti két órával sikerülhet jól az érettségim? Előre is köszönöm a válaszokat.
2016. aug. 21. 14:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!