Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek sikerülhet jövőre...

Szerintetek sikerülhet jövőre az orvosi egyetem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Elsőéves gyógyszerészhallgató vagyok. Idén sajnos nem volt elég pontom az általános orvos szakra. Az emelt szintű biológia érettségim 69%-os lett, az emelt szintű kémia érettségim pedig 66%-os lett. Szeretném megpróbálni az orvosit. Az idei eredményeim alapján mennyi esélyem van, hogy jövőre bekerülök, ha egy kicsit jobban rágyúrok? Úgy gondolom, hogy az alapok megvannak, csupán egy kicsit ki kell egészítenem a hiányosságaimat. Tanácsokat is szívesen elfogadok. :)

2014. nov. 1. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, ha rágyúrsz, elég lesz, viszont azzal számolnod kell, hogy ha ezt az évet megcsinálod, az orvosin már nem csúszhatsz, mert az állam csak 14 félévet finanszíroz egy orvostanhallgatónak, te ebből kettőt pedig már elhasználtál. Tehát ha komolyan gondolod az orvosit, és tényleg elképzelhetetlen az életed gyógyszerészként, már ebben a félévben be kell fejezned, akkor talán kevésbé lesz vészes a helyzet. Sok sikert! :)
2014. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! :) Köszönöm szépen a választ! Én is úgy látom, hogy van esélyem, viszont szükségem van arra is, hogy mások hogyan látják ezt a dolgot, mert az ember hajlamos magát túlértékelni sokszor.
2014. nov. 1. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért ne sikerülhetne? Csak tanulni kell...
2014. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!