Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy írjam alá a papírokat...

Hogy írjam alá a papírokat ilyen esetben, fontos?

Figyelt kérdés

Szóval lehet, hogy az izgalom miatt nem látom a nyilvánvalót, de hivatalos papíron nem szeretnék hibázni.


Az egyetemi beiratkozáshoz szükséges papírokon az aláírásra szolgáló vonal alatt a harmadik nevem is szerepel. Én soha nem írtam alá egyetlen egy dokumentumot sem a harmadik nevemmel együtt, például a személyimen is csak a vezeték,keresztnév szerepel, a harmadik nem.

Itt viszont,a vonal alatt, ahová kérik az aláírásom szerepel a harmadik nevem is.


Akkor most úgy írjak alá, hogy a harmadik is benne legyen?



Köszi előre is!



2016. aug. 22. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy fölöslegesen van odaírva. Ha van harmadik neved, akkor nyugodtan odaírhatod, bajod nem lesz belőle.
2016. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyintéző előtt írd alá és kérdezd ezt meg tőle előtte. Általában hivatalos helyen az egész névvel szoktak aláírni, de elvileg az okmányon levő aláírás az aláírásod. Kérdezd meg a beiratkozáson az ügyintézőt, de szerintem bárhogy aláírhatod most, mert ha csak az első két nevedet írod oda, úgy írod alá, ott a helyszínen odaírhatod a 3-adikat is, ha kell.
2016. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindkettőtöknek! :-)
2016. aug. 23. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!