Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az lenne hogy hogyan lehetne...

Az lenne hogy hogyan lehetne elintézni hogy bentlakásos iskolába kerüljön Port Angelesben? Menyibe kerülne? Kéne-e neki állampolgársági milyen papírokat iratokat kell csináltatni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 11:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A kislányom most 15 éves most fejezi be a 9. évfolyamot, és 11. ben minden képen szeretne kimenni Amerikába nagyon szereti Amerikát főleg az olimpiai félszigetet és szeretne ott tanulni az angollal nincs baj mert már volt angol nyelvű táborba és megértette magát jövőre olyan osztályba megy ahol csak angolul beszélnek.DE mégis nagyon féltem mert nem ismer ott senkit mégis bízom benne hogy ott jó lenne neki.Ő minden képen Forksba akar menni.De Én jobban örülnék Port Angelesnek.Na a kérdésem az lenne hogy hogyan lehetne elintézni hogy bentlakásos iskolába kerüljön Port Angelesben???Menyibe kerülne?? Kéne-e neki állampolgársági milyen papírokat ................Ez lenne az igazi kérdés csak így nem engedte kiírni!!!
2012. máj. 2. 11:47
 2/14 A kérdező kommentje:
papírokat kell beszerezni?
2012. máj. 2. 11:48
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Állampolgárságot csak úgy nem lehet szerezni, szóval, ha az kellene, akkor bukta az egész.

Viszont tudtommal bőven elég a tanulóvízum. De lehet, hogy ilyesmit csak mondjuk egy éves csereprogramra lehet elintézni. Ismerősöm volt így kinn, nagyon bonyolult pályázási rendszer van, az interneten keresgélj ilyeneket.

Valószínűleg a helyet nem ti választhatjátok ki, legalábbis ennyire pontosan nem, mert nem mindenhol vannak iskolák, ahol fogadnak ilyen diákokat.

Sajnos pontosabb választ nem tudok adni, de ebbe az irányba kéne elindulnotok szerintem. Tehát csereprogram, pályázat, tanulóvízum feltételei. Így első körben.

2012. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És ha az egész család költözik?
2012. máj. 2. 12:59
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Port Angeles?? Nem neztel egy kicsit tul sok tvajlajtot???

Raadasul a helyesirasodbol mar messzirol ordit, hogy nem te vagy az anyuka, hanem a 15eves kislany.


FAKE!!!

2012. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Az egész család miért kapna könnyebben zöldkártyát, mint egy gyerek? Megmondom: nem kapnak!

És szerintem sem az anya vagy egyébként...

Forks... Te véletlenségből nem a Twilight világában élsz kicsit??

2012. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Alkonyat függő :D
2012. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Állampolgárságot annyival nem lehet szerezni, hogy ki megy a lányod. Eleve diákként tanulóvízummal lehet csak kimenni.

Néhány éve voltunk Ausztráliába a családommal, mert a szüleim ott élnek, és eredetileg ott szerettünk volna letelepedni. Jól is ment, 2 évig ott éltünk, de hazajöttünk. A lényeg, hogy a lányom diák vízummal jutott ki, az mindegy, hogy milyen hosszú időre terveztünk.

Azt nem hiszem, hogy úgy meg lehet oldani, hogy a lányod egyedül kimenjen egy csereprogram keretein kívül. Ha cserediákként megy ki a lányod, akkor nézz utána a neten. Nagyon sok ilyen cserediákprogram van, csak győzd pénzzel! Ha esetleg az egész család menne, úgy megoldható. Ahhoz kell a zöld kártya, és akkor ott éltek, ahol akartok, de azért ne pont Forks, vagy Port Angeles legyen az. Habár léteznek ezek a városok, Forksban tényleg mindig esik az eső, és nem is sok látnivaló van arra felé. Inkább javaslom New Yorkot, vagy ha nem vágytok ilyen nagy városra, akkor ott van Texas, California, és megannyi szép város tele látnivalókkal.

2012. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

kedves 19:20-as tvajlajtot és Én nem tudok helyesen írni

?? :)

2012. máj. 5. 09:57
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom hogy szereti-e a lányom ezeket a filmeket moziban nem nézet meg egyez sem,de az utolsónak köszönöm a válaszát megy a zöld kezecske :)
2012. máj. 5. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!