Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak, egyetemi...

Most mit csináljak, egyetemi beiratkozással, időponttal kapcsolatos?

Figyelt kérdés

Első éves egyetemi hallgató leszek az SZTE TTIK-n. Az egyetem által kiküldött információs lapokon az szerepel,hogy szeptember 2-án 8-kor kell megjelenni egy megadott teremben az alapszakosoknak,mint én ,10-től meg a TTIK mesteri szakosok mehetnek csak egy másik terembe. Namost egy másik lapon azonban azt írták,hogy kötelező időpontot foglalnom az adategyeztető lap kitöltése utána úgy,hogy azért preferáljam választáskor a ttik-s napokat. Több fajta időpont is meg volt adva opcióként miután beadtam az adatrögzítőset, ami ezt a kart érinti. Bejelöltem szeptember 2-át, de nem 8 órát,hanem 10-et,mert lehetett ezt is. Ez nem baj? Akkor elvileg a mesterképzésesekkel foglalkoznak,de egy másik lapon fel volt ajánlva több időpont opció is. 8 órára nem tudtam volna odaérni,mert messziről utazom Szegedre, levelezős vagyok.


A másik gond,hogy a két időpontos beiratkozás különböző teremben lesz és most nem tudom melyikbe menjek,mivel nem küldtek e-mail,holott azt írták,hogy küldenek e-mailben értesítőt. A sulit próbáltam ma egész nap munkából hívni,de nem tudtam. Mit tanácsoltok?



2016. aug. 23. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Emailt írni a tanulmányi osztálynak, emellett szeptember 2-ig folyamatosan hívni Őket, csak felveszik. :)
2016. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Talán most egy ideig szünetel az ügyfélfogadás is és később nyitnak. Írtam e-mailt,de ha valóban így van akkor várhatok én az időpontomra.
2016. aug. 23. 17:17
 3/3 anonim válasza:

Az információs lapokon a kari beiratkozások időpontja van megadva szakonként, ami esetedben a szept. 2. 8 óra, ahogy írtad. Ez fix időpont, ekkor kell megjelenni a megadott helyszínen.

Moduloban pedig az össznépi HSZI-s beiratkozásra kellett időpontot foglalni. Ez a szakodtól független, csak karonként volt megadva, hogy mikor ajánlatos odamenni, azon belül már te választhattál neked megfelelő időpontot.

Kicsit kevered a szezont a fazonnal, remélem azóta már rájöttél, mi merre meddig :D

2016. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!