Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek OE KVK nem küldték...

Felvettek OE KVK nem küldték még a levelet, amiben ki kellett volna küldeniük a neptun kódot, meg a kollégiummal, beiratkozással, szoctámmal kapcsolatos dologkat, létezik ilyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 20:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Kéne már intézni a szoctámot, sürget az idő.:(
2013. aug. 1. 20:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Engem OE-RKK-ra vettek fel, én sem kaptam még semmit, és a csoporttársaim sem. Majd küldik :)
2013. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi nem sürget, ugyanis szoctámot csak egyetemi beiratkozás után tudsz pályázni. Addig nem vagy hallgató, amíg nem iratkoztál be. Mire az első szoctámot folyósítják október de inkább november lesz.(igaz visszamenőleg megkapod az összes járandóságodat) Azt hogy jogosult vagy e szoctámra meg nézd meg az egyetem honlapján, elég szűk réteg aki ilyet kap.

Kollégiumot tényleg előbb kell intézni, türelem, sok embernek kell levelet küldeniük felvételi után.

2013. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!