Szereted a földrajzot?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, ha nem miért?
2010. ápr. 20. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Most érettségizem belőle, amúgy rühellem és semmit sem tanultma rá, fakt is egy nagy 0át ért :D a tanár a számításoakt el se tudja magyarázni, matek tanárt akar hívni hozzá xD elég gáz... am nem szeretem benne h annyi topográfiát kellene tanulni a vaktérképes részhez..-.- meg vannak benne nagyon uncsi dolgok pl a kőzetlemezek...pf...éghajlatot szeretem viszont
2010. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a természetföldrajzos részét szerettem, hegyeket folyókat, meg városok helyeit, országok fővárosait, nagyobb városait tanulni, mindigis szerettem nézegetni a térképet. de a gazdaságföldrajzos rész meg a hol miket termesztenek, meg kőzetek, levegő rétegei, satöbbi, ezeket mindigis utáltam. meg lehet, h több dolgot is szerettem/utáltam, de már nem nagyon emléxek a föcire. azt tudom, hogy áltsuliban sokkal jobban szerettem, mint gimiben, és gimiben nem is nagyon tanultam rá semmit.
2010. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
úristen de utálom :D egyszerűen nem tudom megtanulni. Más tantárgyakat elég átolvasnom párszor a lényeget már tudom is. De itt életemben egyszer írtam 4es dogát arra is vagy 4órát magoltam, pedig csak 1 leckéből írtuk! Ez húzza le egyedül az év végi bizonyítványomat (2es szoktam lenni belőle de így is az átlagom általában 4,5 felett van)
2010. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

UTÁLOM!!!

Egyrészt a tanárunk miatt,mert előbb munkafüzet utána tankönyv,érthetetlenül magyaráz(mint ha már tanultuk volna csomószor és már értenék),ráadásul mindíg azt mondja hogy írunk(pl.:vaktérképből),akkor irat a gazdaságából(most pl.:ázsiából)és akárhányszor olvasom,nem ragad meg bennem.

2010. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig is utáltam, és utálni is fogom. A nem szeretem tantárgyak közé tartozik, mint a kémia, fizika, matek!
2010. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utálom! Nem tudom megmondani, hogy miért, de a "nagyonnemszeretem" dolgok közé tartozik.
2010. ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most már igen, de eltelt 20 év az érettségi óta, és már sok mindent másképp látok.
2010. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!