Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki mintatervet küldene...

Valaki mintatervet küldene nekem pénzügy és számvitel szakhoz?

Figyelt kérdés

Annyi félét találtam már, nem tudom melyiknek hihetek.

Egy lista kellene a tárgyakról, amik majd lesznek.



2016. aug. 24. 20:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Talán azért láttál annyifélét, mert egyetemenként változó?
2016. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Nagyon segítőkész vagy, köszi!


Olyan válaszát várom, aki elvégezte már, vagy éppen ilyen szakra jár, és nem esik nehezére elküldeni az övét.


Neked gondolom közöd nincs a szakhoz..

2016. aug. 24. 20:58
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

Jaj, bocsáss meg, hogy segíteni akartam...

Áruld már el, mi a gond a válaszommal, illetve mire mész azzal, ha valaki elvégezte a szakot, de változott azóta a mintatanterv. Mindegyik mintatanterv megbízható, csak egyetemenként változó. Mi nem érthető ebben?

2016. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

És ilyen emberek jönnek pénzügyre :'(


Mi a véleményed erről: "[leendő iskolád neve] pénzügy és számvitel mintatanterv"?

2016. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Minden egyetem minden karán megtalálható a tanterv. Nézegesd csak, mert az holtbiztos, hogy az egyetemeden, a karodon, a szakodnak megfelelő aktuális mintatantervből csak 1 darab van. Ha mást is találsz, az vagy régi, ami biztosan fel van tüntetve, csak észre kell venned, vagy más egyetem más szakához tartozik, amit megint csak észre kell venned. Nekünk ugyan addig tartana megkeresni, mint neked, ráadásul te még azt is tudod, melyik egyetemre jársz, mert ide nem írtad le.
2016. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Te onnan azonnal kibuksz! :D Ennyi önállóság nincs benned? :D Vicces...
2016. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

A miskolci egyetemhez találtam tervet, aztán megnéztem egy másikat, ahol teljesen más tárgyak voltak, és sokkal több..

Ezért gondoltam kérek segítséget.

De ha nincs bennetek jóindulat nem kell itt elb.szni az időt, aludhattok is helyette nyugodtan.

2016. aug. 24. 22:52
 8/27 A kérdező kommentje:
És gondolom mindannyian a szakmában vagytok.. SE
2016. aug. 24. 22:53
 9/27 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, te hány éves vagy?
2016. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

4x ln4xlg x+4x 1/x ln 10


Ha ezt deriválod,megtudod.


Még mindig várok SEGÍTŐ, értelmes válaszokra, tapasztalt emberektől, nem bölcsészkarosoktól,ha egyáltalán azok is vagytok..

Mert igen, van internetem, és tudom a google-t használni.

Az egyetem oldalán semmi hasznos nincs fent, ugyanis más lett a neve,és még minden adat frissítés alatt van,ergo nem megyek vele semmire.

Megköszönném, ha tényleg olyan írna, akinek köze is van hozzá...

2016. aug. 24. 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!