Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » HÖOK-Megéri mentoráltnak lenni?

HÖOK-Megéri mentoráltnak lenni?

Figyelt kérdés

Gólya vagyok, megkerestek a lehetőséggel. Nem vagyok hátrányos helyzetű, de ez nem kizáró ok. Érdemes jelentkezem? Lennének kötelességeim? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Köszönöm a segítséget!


2016. aug. 26. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel az egyetem egy autonóm egység(még ha az állam ezt meg is akarja magának kaparintani, akkor is ), így felsőoktatásonként teljesen más dolgokat jelenthetnek ezek(nálunk speciel ilyen szó nincs is ). Kérdezd meg attól, aki felkért erre, hogy ez pontosan mit takarhat :)

És szerintem nem a HÖOK kért fel, hanem az egyik Hök-ös, a Höok az az összes felsőoktatást egyesítő országos konferancia és az fix, hogy mezei gólyák oda be nem kerülnek csak így megkérésre. :)

2016. aug. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A höoknak van ez az országos programja. Vannak iskolánként mentorok, aki képzésen vesznek részt, hogy elláthassák a feladataikat ezzel kapcsolatban, ők keresik a mentoráltjaikat
2016. aug. 28. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!