Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkavállalás: Hogyan etikusab...

Munkavállalás: Hogyan etikusabb az első lépés?

Figyelt kérdés

Mint pályakezdő kérdezlek benneteket.

Eddig még nem volt alkalmam más egyéb okok miatt munkát vállalni, tehát a munkakereséssel sem törődtem. Nem rég azonban elvégeztem egy OKJ-s szakmát és itt a lehetőség, megtaláltam az első helyet, ahová nagyon vágyna a szívem, szeretnék ott dolgozni. Azonban nem tudom, hogy hogyan kezdjek neki. Nagyon remek önéletrajzom van, motivációs levelet is írtam hozzá. Szerintetek hogyan illene, hogyan teszik meg az első lépést azok, akik jártasabbak ebben? Menjek be személyesen az önéletrajzommal, esetleg hívjam fel őket először, kérjek időpontot a személyes találkozáshoz, vagy rögtön küldjem az intézmény e-mail címére az önéletrajzom? (Az utóbbi nekem sántít, etikátlannak tűnik. )



2016. aug. 27. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát pedig az utolsó a legjobb, mindenki ezt használja. Ugye ahhoz, hogy ott dolgozhass, kell, hogy legyen náluk szabad hely. Kiírtak egy felhívást, hogy keresnek munkát, ott biztosan megvan adva egy elérhetőség, hogy hova várják a jelentkezést. Arra kell írnod. Megnézik az önéletrajzodat, a leveledet, aztán ha megfelelsz a kiírt követelményeknek, akkor behívnak állásinterjúra. Nem fordítva, hogy te mégy be, amikor csak akarsz.
2016. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) A mai napon el is küldtem az e-mailt! :)
2016. aug. 27. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!