Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kimaxolni a...

Hogyan lehetne kimaxolni a pluszpontokat felvételin?

Figyelt kérdés

Már nem járok középiskolába.

Van egy 86%-os emeltem és egy angol felsőfokom és újraérettségizek majd angolból középfokon hogy az is 95+os legyen, de ugye van még 10 pont amit össze lehetne szedni + pontokból.

460 pont felett szeretnék elérni, hogyan lehetséges a maradék 10 pontot is összeszedni úgy hogy OKTV, diákolimpia stb. már nem játszik?



2016. aug. 27. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
2016. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az volt az első hogy ezt megnéztem, inkább személyes tapasztalatokra/véleményekre vagyok kíváncsi.
2016. aug. 27. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
OKJ-s képzés ami az adott szakra pluszpontot ér.
2016. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha megnézted, akkor pontosan ismered az összes lehetőséged. Senki se fog tudni újat mondani.
2016. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Eléggé személy függő a helyzet, és több lehetőség is van.

Nem mindegy, hogy milyen szakról van szó, emellett mennyi időd van.

Összedobva a pontjaid, nekem 452 jön ki. Ez sok gazdasági szakon épphogy elég, sokhoz meg egyáltalán nem elég, nagyon rezeg alatta a léc, szó mi szó.


Amit tehetsz: Mint ahogy az első írta, csinálsz egy OKJ-t, vagy egy felsőoktatási szakképzést. Ez sajnos 2 év.

Vagy ami talán egy évbe is belefér, hogy az emeltedet feljavítod 90% fölé, illetve ha van egy felsőfokúd akkor emelt angolra mész szintén 90% fölé.

Ez esetben 1 évet vesztel csak, és akkor 90-90%-al is megvan már a 460. :)

2016. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Nyelvvizsga? Pl.eszperantó
2016. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Emelt angol tényleg jó ötlet, abból nem lehetetlen 90% fölé írni jövő májusban.
2016. aug. 27. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!