Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy úszhatom meg a pótvizsgát?

Hogy úszhatom meg a pótvizsgát?

Figyelt kérdés
Nem mentem át hittanból 12. Év végén és érettségi helyett csak egy igazoló lapot kaptam az érettségikről. Most hetfon lesz a potvizsga de semmit nem tudok hittanból és a tanárokban sincs semmi jóindulat. Az lenne a kérdésem, hogy mit lehetne csinalni, hogy ne kelljen evet ismeteljek? Gondolkoztam hogy mi lenne ha átvennének egy másik iskolába de ott meg nem lenne hittan?...az a problema hogy erre az iskolában sem tudtak választ adni.

2016. aug. 27. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Meg kellett volna tanulnod a nyáron a hittan tananyagot. Ha erre se vagy képes, mi lesz veled később? Egyébként njncs semmi mód megúszni a pótvizsgát. Ha nem mész át rajta, akkor évet ismételsz.
2016. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell évet ismételned, csak a következő évben bekell járj hittan órára. Volt rá egy csomó időd. Nem hiszem, hogy nem lehetett megtanulni. Máskor megtanulod.
2016. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Roviden annyit hogy nem csak a tudásom miatt nem mennék át hanem a jóindulatú tanárok miatt sem.
2016. aug. 27. 16:58
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Röviden annyit, hogy ha a a szorzótábla a pótvizsga anyaga, és megtanultad, akkor kérdezhet bármit úgyis tudni fogod. :)
2016. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Roviden annyi hogy a potvizsga anyag 2db 200 oldalnak megfelelo anyag ami olyan nyelvezettel irodott amit egy normalis ember nem ért meg
2016. aug. 27. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Magyarul 400 oldal. Június közepétől lezárultak az érettségik. Magyarul volt rá kb. 2,5 hónapod. Lefelé kerekítve is 70 nap.

400/70= Napi 6 oldal. Úgy, hogy 100%_osan tudsz mindent. ha reális akarok maradni ez napi 2-3 óra tanulással teljesíthető lett volna.

Magyarul szartál bele, ennyi. Majd megtanulod nyugi, most még nem nagy csapás ez, de az életed is ilyen lesz.

2016. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb kellett volna átmenni olyan iskolába, ahol nincs hiten. Így most már nem tudnak átvenni pótvizsga nélkül, mert nem érvényes a tanéved.
2016. aug. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ismered? [link]

Persze most már lekéstél róla. EZ abban az esetben hasznos, ha te mindent megettél, és tényleg csak a tanárok rosszindulatán múlik.


#4, neked igazad van, de nem vagyok biztos benne, hogy ez az igazság a hittanra is érvényes.

2016. aug. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!