Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen téren érdemes elhelyezk...

Krisz0409 kérdése:

Milyen téren érdemes elhelyezkedni angol tudással?

Figyelt kérdés

Mindenképpen azt szeretném kihasználni,hogy (hálistennek átlagon felüli az angol tudásom 17 vagyok egy évvel előbb érettségiztem angolból ami dicséretes ötös szóbeli,írásbelit takar minden nagyképűség nélkül mondom)

és olyan szakmát,munkát szeretnék ahol a nyelv a lényeg gondolkoztam tolmács,idegenevezető.... ti mit tudnátok ajánlani?Illetve megéri-e tanulnom mellé még több nyelvet és valami ilyen munkában elhelyezkedni?



2016. aug. 28. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne vedd rosszindulatnak, de az angol a mai világban szinte alapkövetelmény. A diplomások nagy részének van angol nyelvvizsgája, közülük elég sokan tettek kiemelkedő nyelvi érettségit. Szóval csak az angollal nem hiszem, hogy el lehet ma boldogulni, én csak erre nem építenék a helyedben.

A tolmács/fordító és az idegenvezető jó ötlet, de ezekhez is több nyelv kell/érdemes. Ha az ilyesmi terület érdekel, akkor a gazdálkodást, diplomáciát is ajánlom, itt is szükség van a jó nyelvtudásra :)

2016. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezért említettem,hogy más nyelvet is szívesen tanulnék a németnek nemsokára állok neki és persze más nyelveket is szeretnék :) ha nem gond kicsit kitudnád fejteni pontosan mi dolgom lenne ezekben a körökben?Ha gondolod üzenetben is írhatod :) köszönöm szépen!
2016. aug. 28. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!