Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE IK! Mikor tudjuk meg az...

ELTE IK! Mikor tudjuk meg az órarendünket? (Gólyák).

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 23:54
 1/7 anonim válasza:
Tárgyfelvételkor szeptemberben de utána is változtathatnak
2016. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha be tudsz lépni a neptunba (legalábbis nekünk eltén első félévben is nekünk kellett felvenni az órákat), akkor ott általában már ilyenkor is kiszokott lenni irva, hogy melyik órátok mikor van és hol. Meg van ilyen órarendtervező is, oda be is próbálgathatod őket.
2016. aug. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előzőek:

Az ELTE-IK-n a TH veszi fel nekik, nem nekik kell bajlódni vele.


Kérdező:

Ha a csillagok állása is úgy akarja, talán már ennek a hétnek a végén. De inkább jövő hét eleje-közepe. Legrosszabb esetben jövőhét vasárnap. :-)

2016. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg neked, utolsó!


Megkérdezhetem, hogy mikor érdemes felvennem a webfejl. 1-et? Gondolom miután már megtudtam az órarendemet.

2016. aug. 31. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4/4 Időpont ma 13:08


Igazából (jelenleg, most, első féléves gólyaként! második félévtől nem így lesz!) teljesen mindegy.


Én ennek ellenére jófejségből ajánlom most felvenni, minél hamarabb, hogy lássák a tanszéken, hogy érdekel. Mert könnyen lehet, hogy ha most felveszitek még 30-an, akkor szerveznek még több időpontot rá, míg ha akkor, amikor már tudod az órarended, és akkor látják meg, hogy lenne több helyre igény, már nem tudnak csinálni.

2016. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ez a felvétel hogyan zajlik? Mármint, csak jelzem, hogy nekem kellene ez az óra, de nem tudom pontosan, milyen időpontban?
2016. aug. 31. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Pontosan. Csak bökj rá egy előadásra meg egy gyakorlatra és "felvétel". Egyelőre mindegy melyik. Majd jövőhéten pontosítod.
2016. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!