Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az állam csak az első diplomát...

Az állam csak az első diplomát finanszírozza?

Figyelt kérdés

Itt nem arra gondolok, hogy megszerzem az alapképzésen a diplomám és mesterképzésre megyek, hanem ha egy 2. alapképzésre szeretnék menni.

Több helyen olvastam, hogy így a 2. diplomát az állam nem támogatja, de ezek régi bejegyzések voltak.

Válaszokat előre is köszönöm!:)



2016. aug. 30. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
12 félévet támogat. Ez lehet akár két alapképzés is. Te osztod be magadnak.
2016. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg csak az elsőt -
2016. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak az elsőt, hanem 12 félévet finanszíroz. Nekem már van két diplomám, amit önköltségesen szereztem meg. Idén jelentkeztem állami képzésre, mivel eddig még nem vettem igénybe.
2017. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elsőt se biztos. Az elsőt is csak akkor, ha felvesznek állami ösztöndíjasnak. De 12 féléved van, ha nem osztatlan képzésre mész. ÍGy akár 2 diploma is kijön az állami finanszírozásból.
2017. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!